logo
جهت دریافت کاتالوگ کلی شرکت و محصولات ما بر روی لینک زیر (دریافت کاتالوگ شرکت) کلیک فرمایید.


دریافت کاتالوگ شرکت
تهران، کیلومتر 45 اتوبان امام رضا، شهرک صنعتی خوارزمی(1)، بلوار گلها، خیابان سوسن
 

متعلقات و اتصالات قالب بتن

متعلقات و اتصالات قالب بتن از ابزارهای لازم در اجرای پروژه های ساخت و ساز می باشند. انواع قالب های مدولار، انواع داربست ها و جکهای سقفی بوسیله این متعلقات اجرا می شوند. شرکت ضمان افتخار دارد که تمام این متعلقات را در کارخانه خود تولید می نماید.

سولجر، براکت، جک شاقول کننده، سکوی بتن ریزی، پیچ تنظیم، نبشی پانچ شده.

بولت، بولت عصایی، میان بولت آب بند فنری، بولت بیرونی.

گیره متوسط لوله به قالب، گیره بلند لوله به قالب، گیره لوله به لوله، واشر دولوله.  پین و گوه، مهره خروسکی، کلمپس فولادی، مخروط پلاستیکی، واشر تخت، پین فنر دار.

سرجک تی شکل،سرجک قابل رگلاژ، پایه تنظیم قابل رگلاژ، سرجک چنگالی قابل رگلاژ. مهار داربست چکشی، فریم داربست امگا، بریس داربست اُمگا، کفشک داربست.

جهت بزرگنمایی تصاویر بر روی تصویر مورد نظرتان کلیک فرمایید.

گیره

گیره یکی  از متعلقات قالب بندی بتن می باشد که در کارخانه ضمان از ورق فولادی با کیفیت ST  آلمان و با تأیید سازمان استاندارد ایران تولید می شود.  گیره قالب بندی ضمان با ضخامت های  ۵/۴ و ۵ میلی متر تولید می شود. گیره ها در دو نوع متوسط و بلند تولید می شوند.

گیره متوسط:  از گیره ی متوسط برای اتصال پشت بند افقی یا لوله به قالب بتن استفاده می شود.

گیره بلند:  از گیره ی بلند برای اتصال پشت بند افقی یا عمودی یا قوطی به قالب بتن استفاده می شود.

بلت

با بکارگیری جدیدترین ربات رزوه کننده که بالاترین تکنولوژی دنیا را دارد، مفتخریم که بولت های شرکت ضمان به عنوان یک محصول پرکاربرد در قالب بندی بتن، منطبق با استانداردهای جهانی است. از این رو عمق تمام رزوه ها یکسان می باشد که در شکل ظاهری گام ها کاملا قابل مشاهده می باشد.  بر این اساس توانسته ایم تمام اهداف صادراتی خود را محقق کنیم. در شرکت ضمان کیفیت میلگردهایی که استفاده میکنیم منطبق با ST  آلمان و مورد تأیید سازمان استاندارد ایران می باشد. همچنین بولت ها را  از میلگرد ۱۶ تولید می کنیم.  معمولا برای دیوار های معمولی تا دیوار ضخامت ۳۰ سانتی متر بولت ۱ متری استفاده می شود.

پیچ جک سقفی

شرکت ضمان تولیدکننده پیچ جک سقفی مدل ترکیه ای با جدیدترین تکنولوژی رولینگ در ایران است. پیچ های موجود در بازار همگی با دستگاه تراش تولید میشوند که این شیوه قدیمی با برداشتن سطح لوله ضخامت پیچ را کم کرده و موجب پایین آمدن استحکام پیچ شده و دنده پیچ ها کیفیت لازم را نداشته و در مجموع موجب پایین آمدن استحکام و طول عمر پیچ میشود!
اما پیچ های تولیدی شرکت ضمان بخاطر آنکه با دستگاه رولینگ و تکنولوژی جدید تولید میشوند، دنده ها با فشردن سطح لوله ایجاد میشوند که این خود موجب سختی و استحکام بیشتر پیچ میشود.
مهره پیچ جک‌سقفی ضمان از بهترین چدن داکتیل تولید میشود

پین و گوه

پین و گوه از اتصالات اصلی قالب بندی بتن می باشد که برای اتصال قالب بتن استفاده می شود. ما در شرکت ضمان پین و گوه را از بهترین ورق فولادی با کیفیتST که مورد تأیید سازمان استاندارد ایران است تولید می نماییم. استفاده از ورق نو موجب افزایش طول عمر پین و گوه می شود. پین و گوه های تولیدی در شرکت ضمان به ضخامت ۴ میلی متر تولید می شوند. پین و گوه بنا به سفارش مشتری در سایز های ۵ سانتی متر و ۶ سانتی متر تولید می شوند.

Strut

جک شاقول کننده

براکت

براکت

مهره بولت (مهره خروسکی)

.

مهره بولت ضمان که به مهره خروسکی نیز معروف می باشد از چدن داکتیل نشکن درجه یک تولید می شود.   به علت فشار زیادی که بر اثر بتن ریزی روی قالب بتن ایجاد می شود، مهره خروسکی باید از کیفیت مرغوبی برخوردار باشد تا بتواند فشار حاصله از بتن را تحمل کنند. به این منظور آلیاژ مهره بلت خروسکی باید از چدن نشکن (داکتیل) باشد تا هم بتواند فشار زیادی را تحمل کند و هم اینکه در برابر زنگ زدگی مقاوم باشد. تولید مهره بولت از چدن داکتیل باعث می شود تا بتوان به دفعات در پروژه های مختلف از آن استفاده کرد. مهره بولت یکی از اتصالات پر کاربرد در قالب بندی بتن می باشد. مهره بولت  جهت مهار بولت همراه با واشر پشت بند سولجر یا همان واشر کاس به کار می رود.نحوه کار به این صورت است که بولت تمام رزوه از سوراخ ایجاد شده در قالب فلزی بتن عبور میکند و توسط مهره خروسکی و واشر کاس از دو طرف قالب مهار می شود.

واشرکاس

واشرکاس ( واشر تخت) از اتصالات ضروری در قالب بندی بتن می باشد. در شرکت ضمان واشرکاس را از بهترین ورق فولادی با کیفیتST که مورد تأیید سازمان استاندارد ایران است تولید می نماییم. واشر کاس های ضمان به ضخامت ۴ میلی متر و در ابعاد ۱۱ در ۱۱ سانتی متر تولید می شوند که به سفارش مشتری می تواند تغییر پیدا کند. واشر کاس در قالب بندی بتن به همراه مهره خروسکی زمانی که از سولجر به عنوان پشت بند استفاده می شود ، به کار میرود.

Tube

لوله داربستی ۵

Punched-Angle

نبشی پانچ شده

Fitting-Bolt

پیچ تنظیم

Plat-Form

سکوی بتن ریزی

Outer-Bolt

بولت بیرونی

Seal-Bar

میان بولت آب بند فنری

بولت عصایی قالب بتن فلزی

بولت عصایی

بولت قالب بتن فلزی

بولت

گیره قالب بتن فلزی

گیره متوسط لوله به قالب

گیره قالب بتن فلزی

گیره لوله به لوله

Tube-Anchor-Plate

واشر دو لوله

Wing-Nut

مهره خروسکی

Cone-3-Cm

مخروطی پلاستیکی

Clamp

کلمپس فولادی

Wedge-&-Pin

پین و گوه

Long

گیره بلند لوله به قالب

Spring-Pin

پین فنردار

T-Head

سرجک تی شکل

Prop

جک سقفی

Flat-Anchor-Plate

واشر تخت

Coupler

مغزی

Pin

پین

Horizontal-Part-of-Hammer-Scffold

مهار داربست چکشی

Vertical-Part-of-Hammer-Scaffold

پایه داربست چکشی

Screw Jack U-Head

سرجک قابل رگلاژ

Footing

کفشک داربست

Omega-Scaffolding-Brace

بریس داربست امگا

Omega-Scaffolding-Frame

فریم داربست امگا

Screw-Jack-Fork-Head

سرجک چنگالی قابل رگلاژ

پایه پیچ تنظیم

پایه جک قابل رگلاژ

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی ما آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما دوستان و همراهان گرامی می‌باشند.
سلام. چه کمکی از دست من برمی‌آید؟