logo
جهت دریافت کاتالوگ کلی شرکت و محصولات ما بر روی لینک زیر (دریافت کاتالوگ شرکت) کلیک فرمایید.


دریافت کاتالوگ شرکت
تهران، کیلومتر 45 اتوبان امام رضا، شهرک صنعتی خوارزمی(1)، بلوار گلها، خیابان سوسن
 

جک سقفی صلیب دار

مشخصات جک تی تولیدی در شرکت ضمان
جک سقفی صلیب دار

ضمان تولید کننده و صادرکننده جک سقفی صلیب داربا پیچ مدل رولینگی ترکیه ای با جوشکاری رباتیک جوش Co2

شرکت ضمان تولید کننده  و صادرکننده انواع جک سقفی صلیب دار یا همان جک سقفی تی شکل است. جک های سقفی ضمان منطبق با استاندارد مدریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ ایتالیا تولید می شوند.

فرآیند تولید جک سقفی ضمان

ضمان پیچ جک های سقفی را مدل رولینگی ترکیه ای با جدیدترین ماشین آلات تولید میکند. پیچ و سایر قطعات توسط ربات های پیشرفته جوشکاری با سیستم Co2 جوش داده میشوند.  این موارد طول عمر جک سقفی را افزایش میدهند.

کیفیت جک سقفی ضمان

کیفیت بهتر جک سقفی صلیب دار  موجب استفاده در پروژه های بیشتر می شود. این اصلی ترین دلیل پیمانکاران حرفه ای برای خرید جک سقفی ضمان است. بخاطر همین جک سقفی ضمان پیشرو در صادرات به خاورمیانه و آسیای میانه است.
همچنین ورق استفاده شده در لوله جکهای ضمان از ورق های فولادی شرکت فولاد مبارکه اصفهان می باشد.
کیفیت آنالیزی ورق بکار رفته در لوله ها و تمام قطعات استفاده شده St می باشد. این آنالیز منطبق با استاندارد DIN آلمان است. این نوع فولاد مختص کاربردهای ساختمانی و سازه ای است. بر این اساس جک های تولید شده در ضمان توان باربری ۱۵۰۰کیلوگرم را دارند.

انواع جک سقفی ضمان

شرکت ضمان مطابق با نیاز مشتری سه نوع جک تولید می کند. تفاوت آنها بر اساس ضخامت لوله های استفاده شده می باشد. قطر لوله های بکار رفته در همه مدلها لوله ۵ و لوله ۶ میباشد.

جک سقفی سبک با وزن تقریبی (۱۳.۳۰۰ کیلوگرم) معروف به جک چهارده کیلویی  و ضخامت ۲میلی متر

جک سقفی نیمه سنگین با وزن تقریبی (۱۴.۹۰۰ کیلوگرم)  و ضخامت ۲.۳ میلی متر

جک سقفی سنگین با وزن تقریبی (۱۵.۶۹کیلوگرم)و ضخامت ۲.۵ میلی متر

جک سقفی صلیب دار بخشی از سرمایه پیمانکاران محسوب می شود. از این رو به پیمانکاران توصیه می گردد از جک های صلیب دار سنگین استفاده نمایند. زیرا بخاطر ضخامت بیشتر لوله های بکار رفته در جک های سقفی، استحکام بیشتری دارند. طبعا جک سقفی سنگین عمر مفید بیشتری دارند و پیمانکاران محترم می توانند در پروژه ای بیشتری از آنها استفاده نمایند.

جک سقفی مناسب‌ترین و اقتصادی‌ترین وسیله برای اجرای دال‌های بتنی و تیرچه بلوک در ارتفاعات ۳ تا ۴.۵ متر می باشد. این جک ها همچنین  دارای سوراخ‌هایی جهت تنظیم ارتفاع هستند. جک‌های صلیبی و یا جک های تی شکل بر اساس نیاز مشتریان تولید می‌شوند.

جهت نمایش تصویر کامل جک بر روی تصاویر کلیلک فرمایید.
جک سقفی صلیب دار
جک سقفی صلیب دار با پیچ رولینگی مدل ترکیه ای
WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی ما آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما دوستان و همراهان گرامی می‌باشند.
سلام. چه کمکی از دست من برمی‌آید؟